خرید خانه تهران

admin

خرید خانه تهران یک کار هیجان انگیز است. با این حال، می تواند استرس زا نیز باشد، چه زمانی که برای اولین بار است یک خانه را خریداری می کنید و یا قبلا نیز چندین بار خانه خریده باشید.اما با یک برنامه ریزی درست و کسب اطلاعات کافی می توانید خرید خانه تهران را بدون مشکلی انجام دهید.

روی بودجه خود برنامه ریزی کنید

احتمال دارد خرید خانه تهران بزرگترین معامله ای باشد که تا به حال انجام داده اید. بودجه ای که برای خرید خانه تهران باید تعیین کنید به عوامل متعددی مانند زیر بستگی دارد:

– درآمد شما و همسرتان

– سهم شما در ملکی که در حال حاضر دارید (اگر شما ملکی دارید)

– اندازه سپرده خود را برای وام مسکن (اگر نیاز به وام دارید)

– هر گونه بدهی قابل توجه و یا هزینه های که داشتید

قبل از اینکه جستجوی خود را برای خرید خانه تهران آغاز کنید، با توجه به نیازهای خود با وام دهندگان وام مسکن یا مشاور مالی خود برای تعیین اینکه چقدر می توانید هزینه وام را پرداخت کنید، بحث و گفتگو کنید. اکثر وام دهندگان تا سه برابر حقوقتان به شما وام می دهند. بعضی افراد و بنگاه ها نیز به شما وام بیشتر البته اغلب با نرخ بالاتر پرداخت می کنند.

هزاران وام مسکن برای انتخاب وجود داشته و بعضی از آنها بسته به شرایط شما مناسب تر از دیگران می باشد. تهیه وام برای خرید خانه تهران امری حساس است که بهتر است برای اطلاعات بیشتر در مورد وام های مسکن و مدل های مختلف موجود، با مشاورین املاک شار تماس بگیرید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

به علاوه ارزش اموال و خانه هایی که می توانید هزینه آن را تعیین و پرداخت کنید، نیز یادآور هزینه های اضافی متعددی می باشد که ممکن است به عنوان بخشی از فرآیند خرید خانه تهران به دست آورید. در اینجا هزینه ها و مخارج اصلی که شما باید درباره آن آگاه باشید را مشخص می کنیم:

– سپرده شما

– موارد مالیاتی

– هزینه های مشاور املاک (پیدا کردن یک عامل و کارگزار املاک)

– هزینه وکالت

– هزینه ارزیابی وام دهنده (جهت دریافت وام مسکن)

– هزینه بررسی

– هزینه های حذف کردن و تمیز سازی

– بیمه ساختمان و محتوا و اجزای آن (به منظور بیمه خانه تهران)

– وسایل و اتصالات

به طور خاص، هزینه هایی که برای ثبت باید پرداخت کنید را درنظر بگیرید. احتمالا این هزینه بیشترین مبلغی است که بابت هزینه های مازاد بر هزینه خرید خانه تهران باید پرداخت کنید.  

چگونگی خرید خانه تهران
چگونگی خرید خانه تهران

نیازهایتان را مشخص کنید

شما بدون شک نیازهای زیادی را از خانه جدید خود در آینده خواهید داشت، اما واقعیت این است که آنچه شما می توانید به دست آورید، توسط بودجه شما مشخص و تعیین می شود پس قبل از رویا پردازی درباره خرید خانه تهران به بودجه و هزینه ای که میتوانید در نظر بگیرید فکر کنید.

آیا شما یک خانه، آپارتمان، خانه ساحلی، خانه ییلاقی یا کلبه می خواهید ؟

برای شروع خوب است که به مناطقی که قصد دارید خرید خانه تهران را انجام دهید، توجه کنید و ببینید که خانه ها در این مناطق با چه قیمتی فروخته میشوند. این کار به شما در مورد انواع خانه ها، اندازه ها و سبک هایی که می توانید در مناطق مختلف به دنبال آنها باشید، اطلاعات خوبی می دهد.

شما همچنین می توانید برای خرید خانه تهران به سایت خرید ملک amlakee.com  مراجعه کرده و جستجو کنید تا بدانید در مناطقی که علاقه به خرید خانه تهران دارید چه خانه هایی را می توانید خریداری کنید.

عوامل زیادی وجود دارد که هنگام خرید خانه تهران باید در نظر گرفته شود و با مشاور املاک خود درباره آنها صحبت کنید. توجه کنید که برای خرید خانه تهران باید انعطاف پذیر باشید. با اینکه ممکن است مجبور شوید در بعضی مواقع در بعضی مسائل کوتاه بیاید پس ذهن بازی داشته باشید و پذیرای تمامی پیشنهادات و نظرات مشاوران املاک باشید. با این کار ممکن است از چیزی که به دست می آورید شگفت زده شوید.

خرید ملک جدید در مقابل ملک قدیمی

در هر دو مورد خانه های جدید و خانه های مجدد به فروش رسیده مزایا و معایبی وجود دارد و انتخاب شما اغلب به شرایط و برنامه هایتان بستگی دارد.

– آیا به دنبال بازسازی برای افزایش ارزش و قیمت ملک هستید؟

– آیا می خواهید به خانه ای که در حال حاضر با کمی کار یا هیچ کاری (تعمیرات) به پایان رسیده است، منتقل و جابجا شوید؟

– آیا به دنبال مالکیت دوره ای یا سبک خاصی از خانه هستید؟

– آیا می خواهید یک ملک کارآمد و کاربردی با آخرین فناوری و تکنولوژی را در دسترس داشته باشید؟

– آیا شما به دنبال یک اموال بدون محدودیت هستید تا در آن بتوانید به راحتی و آزادی حرکت و جابجا شوید؟

خانه های تازه ساخته شده گزینه ها و راحتی خوبی را برای خریداران پدید می آورد و بسیاری از سازندگان انگیزه و علاقه بیشتری برای خرید خانه تهران شما و یا کمک به سپرده شما برای وام گرفتن دارند. اگر خانه ها توسط یک عضو شورای مسکن (خانه سازی) ساخته شده باشد، احتمالا ۱۰ سال تضمین برای محافظت از خانه شما از هر گونه مشکلی که ممکن است با خود ساختمان ایجاد شود برایتان در نظر گرفته اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت های مسکن دولتی مراجعه کنید. اکنون می توانید برای انتخاب خانه های جدید برای فروش به سایت خرید ملک amlakee.com  مراجعه و به جستجو بپردازید، یا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه خرید خانه تهران جدید ساختمانی یا مسکونی در این سایت به دست آورید.

در مقابل، فروش دوباره خانه های خاص می تواند به خریدار فرصت افزایش ارزش را از طریق نوسازی و دکوراسیون ارائه دهد، که این امکان را فراهم می کند تا شانس بیشتری برای حرکت به سمت آن در مرحله بعد را فراهم کند. این خانه ها ممکن است دارای شخصیت بالا و تاریخی بوده که ممکن است به عنوان یک نقطه و عامل فروش در آینده به حساب بیاید. با توجه به ویژگی های قبلی و قدیمی تر، اغلب فرصت بیشتری برای نشان دادن علامت ها و نشانه ها برای نشان دادن هویت در خانه ها وجود دارد.

نکاتی برای خرید خانه تهران
نکاتی برای خرید خانه تهران

موقعیت و مکان

در هنگام فکر کردن در مورد موقعیت خانه ایده آل شما عواملی زیادی وجود دارد که برای شما بسیار مهم بوده و به دقت به آن فکر می کنید. برای مثال، چگونگی فاصله بهترین مدارس محل و ناحیه تا خانه، فاصله محل کار تا منزل، دسترسی به رستوران ها و کافه ها، دسترسی به حمل و نقل عمومی، نزدیکی به دوستان یا بستگان، میزان جرم در آن منطقه و همچنین همسایه ها بسیار برای خرید خانه تهران اهمیت دارد.

این کار به شما برای اولویت بندی عوامل جهت دستیابی به نتیجه مطلوب کمک کرده و باعث تعیین موقعیت مطلوب برای خرید خانه تهران می شود.

هنگامی که شما به جستجوی یک ملک در amlakee.com می پردازید و نتایج جستجوی خود را می بینید، می توانید امکانات محلی آنجا را بر روی نقشه مشاهده کنید.

مشخصات ملک

هنگامی که شما یک ایده و نظر از نوع ملک را دنبال می کنید، باید شرایط زندگی واقعی خود را نیز در نظر بگیرید. باز هم شرایط و زندگی شما به طور عمده بر اساس چیزی که شما نیاز دارید تعیین می شود، اما در اینجا چند ملاحظه وجود دارد که ممکن است به شما در تعریف آنچه دنبال خرید خانه تهران و به جستجوی آن می پردازید مهم بوده و به کمکتان بیاید:

– نوع املاک – جدید، قدیمی، دوره، سبک

– محل سکونت – مدارس، کار، امکانات اجتماعی، دوستان و خانواده

– تخت، خانه کوچک یا نوع خانه (جدا، نیمه جدا)

– رهن یا اجاره ای

– تعداد و اندازه اتاق های خواب

– تعداد و اندازه سوئیت و حمام  

– تعداد و اندازه، اتاق ناهارخوری جداگانه، اتاق بازی و اتاق پذیرایی

– اندازه آشپزخانه  

– اتاق ابزار

– سالن

– کابینت، فضای خالی برای ذخیره کردن

– گرمایش – حرارت مرکزی، برق، گاز، بهره وری انرژی

– ویژگی های مورد نظر

– راهرو

– گاراژ

– پارکینگ

– اندازه، جلو و عقب باغ / زمین

– پنجره و شیشه دو جداره

– نزدیکی، مقدار دور بودن از جاده های اصلی

– استخر

– حصار

– زمین

– پارکینگ خارج خیابان

جستجو برای خانه و ویژگی های مناسب برای خرید آن

زمان شروع جستجوی دقیق هنگامی است که شما به دنبال ایده ای قوی تر و بزرگتر از آنچه دنبال آن هستید می باشد. امروزه، جستجوی برای خرید خانه تهران هرگز آسان نبوده و راه های زیادی برای به دست آوردن خانه رویایی شما وجود دارد.

جستجو آنلاین در مورد املاک

پورتال املاک و سایت خرید ملک مانند  amlakee.com، بهترین مکان برای جستجو صدها هزار ملک برای فروش در سراسر کشور و خارج از کشور است. در حقیقت، با توجه به تحقیقات amlakee.com، شکارچیان و خریداران املاک از اینترنت به عنوان یک منبع ترجیحی و مورد استفاده و علاقه برای یافتن آپارتمان ها یا خانه ها استفاده می کنند. اکنون می توانید برای یافتن ملک از سایت amlakee.com بازدید کرده و به جستجو بپردازید.

مزایای بسیاری برای جستجو و خرید خانه تهران به صورت آنلاین وجود دارد از جمله:

– راحتی: جستجو و بررسی در میان هزاران نفر از عوامل ملک و بنگاه، همه در یک مکان

– گزینه های بیشتر: جستجو بر اساس قیمت، تعداد اتاق خواب، محل سکونت، یا کلمات کلیدی مورد نظر

– دسترسی به عکس ها و طرح های طبقه ای (طبقاتی): دریافت اطلاعات دقیق در مورد هر یک از ملک شخصی جهت خرید یا فروش

– دریافت هشدار ایمیل: ثبت نام در amlakee.com و دریافت هشدار ایمیل (خبر نامه) رایگان در مورد املاک مناسب که در اسرع وقت آنها برای فروش به بازار می آیند

– مدیریت موارد خاص ذخیره شده: شما می توانید موارد خاص و مربوطه برای فروش در منطقه اختصاصی خود را از سایت ذخیره کرده تا آن ها را منحصرا برای شما مدیریت و ذخیره کنند

– آگاه بودن از بازار: با خواندن آخرین شاخص قیمت خانه در PrimeLocation می توانید به سرعت از آخرین شرایط و اخبار بازار آگاه شوید؛

– شناسایی عوامل املاک و مستغلات: محل خوبی برای ثبت نام و پیدا کردن عوامل املاک می باشد؛

– صرفه جویی در وقت: با جستجوی آنلاین برای خرید خانه تهران می توانید در زمان مربوط به موارد خواص که علاقه ای برای مشاهده آن ندارید صرفه جویی کرده و کسانی که می خواهید را به سرعت پیدا و با آنها صحبت کنید.

نکات مهم برای خرید خانه تهران
نکات مهم برای خرید خانه تهران

راه های دیگر جستجو برای خرید خانه تهران

علاوه بر اینترنت، تعدادی روش های دیگر که می توانید برای خرید اموال و املاک جستجو و بررسی کنید نیز وجود دارد که این موارد عبارتد از:

– روزنامه های محلی و بخش های طبقه بندی شده: یک منبع مفید برای انتخاب و خرید خانه تهران، اما توجه داشته باشید که تا زمان چاپ بسیاری از مقالات و روزنامه ها، برخی از موارد خاص ممکن است فروخته شده باشد.

– عوامل و کارگزاران املاک: به نمایندگان و کارگزاران املاک محلی خود رفته و با آن ها در مورد جزئیات مربوط به املاک فروشی که می توانید در اوقات فراغت خود به آن نگاه کنید و از آن ها بازدید کنید، به بحث و گفتگو بپردازید. این نشانه خوبی می باشد که آیا نماینده در کتاب و فایل های خود دارای تعدادی از موارد مناسب خاص است که مطابق با معیارهای شما می باشد یا نه.

– جهت فروش در منطقه: در اطراف مناطق تعیین شده خود، به هر گونه تابلوی ‘برای فروش’ هیئت مدیره که به بالا متصل شده نگاهی بیندازید و توجه داشته باشید که عوامل آنها را می شناسید.

– عوامل جستجو برای املاک: جهت هزینه، شما همیشه می توانید یک فرد را برای پیدا کردن موارد خاص مربوط به شما، ردیابی و بررسی و جهت تنظیم دیدگاه های شما برای خرید خانه تهران و دادن مشاوره در مورد حفاظت از اموال خود استخدام کنید. یک نماینده جستجوی املاک و اموال را در amlakee.com پیدا کنید.

با عوامل و کارگزاران املاک قرارداد ببندید

هنگامی که تعدادی از مشاورین املاک را پیدا کردید، ممکن است که بخواهید جزئیات و موارد خود را با آنها ثبت و نهایی کنید و آنها را از هرگونه خانه هایی برای فروش که مطابق با معیارهای شما هستند مطلع و آگاه سازید. اغلب دیدار با مشاورین املاک به صورت شخصی برای بحث در مورد نیازهای شما و برای صحبت با آنها برای پیدا کردن درک روشنی از ویژگی هایی که برای خرید خانه تهران به دنبالشان هستید، می تواند ایده خوبی می باشد. سپس می توانید تصمیم بگیرید چگونه می خواهید اطلاعات مربوط به موارد خاصی که به بازار عرضه می شوند را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فعلی ما در مورد چگونگی دریافت بهترین اطلاعات در هنگام خرید خانه تهران را مطالعه کنید.

سازماندهی و مشاهده ویژگی ها

هنگامی که شما برخی از موارد خاص مناسب را شناسایی و بررسی کردید، می توانید از طریق مشاور املاک که ملک را ثبت می کنند، آن را مشاهده کنید. توصیه می شود که طیف وسیعی از ویژگی ها را مشاهده کرده تا درک درستی از آنچه که در مناطق خاص مختلف در دسترس شماست، بدست آورید.

به یاد داشته باشید، این یک بازار رقابتی است، بنابراین به محض اینکه بتوانید مزایای خود را به دست آورید، نظرسنجی ها را ترتیب داده و به بررسی آن بپردازید. بسیاری از مشاورین املاک در مورد تنظیم دیدگاه ها و حضور در خارج از ساعات کاری، مانند شب ها و شاید حتی صبح زود یا آخر هفته، اگر برای فروشنده مناسب باشند، انعطاف پذیر بوده و با آن کنار می آیند. با این حال، سعی کنید قبل از خرید خانه تهران ، منازل را در روز روشن مشاهده و بررسی کنید تا هر گونه مشکلی که ممکن است در شب کاملا قابل مشاهده نباشد را بتوانید پیدا کنید. اطلاعات بیشتری در مورد نکات کلیدی که باید در هنگام مشاهده موارد خاص برای خرید خانه تهران بدانید را در سایت خرید ملک amlakee.com مطالعه و دریافت کنید.

ارائه یک پیشنهاد

بنابراین، شما دیدگاه خود را انجام داده و املاکی که جستجو کرده اید را پیدا کرده اید. وقت آن است که یک پیشنهاد ارائه دهید. قبل از اینکه به صورت مستقیم با یک رقابت بپردازید، ارزش و قانون و قواعدی که در مذاکرات به شما کمک می کند را تنظیم کنید. این بستگی به شرایط شما و چگونگی خرید خانه تهران و فروش منازل دارد. قبل از شروع مذاکرات، حداکثر ارزش ملک که جهت تمایل به مالکیت خانه است را تعیین کنید و تصمیم بگیرید که از چه مقداری می خواهید پیشنهاد خود را در مورد ملک شروع و آغاز کنید.

قبل از شروع مذاکرات خودتان را با اطلاعاتی که ممکن است در مورد اموال و بازار از شما بپرسند آگاه کرده و آن ها را به خاطر آورید. مشاور املاک میتواند به شما مشاوره بدهد، اما همیشه باید در نظر داشته باشید که مشاور املاک در اصل برای فروشنده کار می کنند. ممکن است بخواهید بدانید:

– در حال حاضر قیمت تقاضا (فروش) چه مقدار است و آیا در گذشته کاهش یافته است؟

– چقدر ملک مورد توجه بوده است؟

– چه مدت در بازار وجود داشته است؟

– آیا فروشنده باید به سرعت تخلیه کند؟

– آیا آنها قبلا یک آپارتمان یا خانه را برای جابجا شدن به آنجا پیدا کرده اند؟

– آیا آنها قبلا پیشنهادات بالقوه از طرف دیگر خریداران دریافت کرده اند؟

– آنها چقدر بودند و چرا رد شدند؟ چه مدت قبل (چه زمانی)؟

– قیمت ها در این منطقه طی چند سال گذشته چگونه تغییر کرده اند؟

– چه تحولات و تغییرات برنامه ریزی شده ای در منطقه ممکن است ارزش ها را در آینده تحت تاثیر قرار دهد؟

وضعیت شما بر تصمیم فروشنده برای پذیرفتن پیشنهاد شما نسبت به موارد دیگر نیز تأثیر گذار خواهد بود. در اینجا چند موقعیت و ویژگی وجود وجود دارد که ممکن است در مذاکرات به شما کمک کند:

– شما بدون ملک می باشید: شما هیچ ملکی برای فروش ندارید، بنابراین شما می توانید به سرعت جابجا شوید.

– در مورد دارایی موجود اطلاعاتی رد و بدل شده است: شما در موقعیت مالی قوی برای تامین خریدهای هستید و می توانید به سرعت جابجا شوید.

– در حال حاضر پیشنهاد وام قرضه را می دهید: به محض پذیرفتن پیشنهاد، می توانید وام را دریافت کنید.

– شما یک خریدار نقدی هستید: شما می توانید سریعتر از هرکسی که به وام مسکن وابسته است برای تامین مالی و خرید خانه تهران اقدام کنید.

هنگامی که شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به دست می آورید، وقت آن است که پیشنهاد خود را ارائه دهید. این کار معمولا با تماس با نماینده املاک فروشنده، شفاف سازی در مورد موقعیت فعلی شما و ارائه یک پیشنهاد است. مشاور املاک باید فروشنده را درباره هر گونه پیشنهاد منزل آگاه کند. برخی از خریداران به طور غریزی پیشنهادات بسیار کمتری نسبت به قیمت درخواستی برای بررسی و مذاکره پیشنهاد می کنند و پس از آن متقابلا به سمت قیمت های بالا حرکت می کنند، اما در کل خیلی به شرایط طرفین در روند مذاکره بستگی دارد.

بعضی از خریداران می خواهند که املاک را از بازار به طور کامل حذف کنند تا پس از پذیرش پیشنهاد، به صورت کتبی آن را تایید کنند. این کار راهی برای جلوگیری از افزایش قیمت و بها است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که فروشنده پس از قبول پذیرش، یک پیشنهاد بالاتر از خریدار دیگری را قبول کند. متاسفانه، قانونی بوده و ممکن است خیلی ناراحت کننده باشد.

تصمیم فروشنده برای حذف از بازار تا حد زیادی به موقعیت خرید خانه تهران شما بستگی دارد – مثلا اگر شما بدون وابسته ای هستید و می توانید به سرعت جابجا شوید یا اگر در مورد اموال موجود خود مذاکره کرده اید. اکثریت بر اساس حسن نیت موافقت خواهند کرد.

در طول مذاکرات خود همیشه به یاد داشته باشید:

– همیشه آرام و مودب باشید.

– اگر اعتقاد داشته باشید که فروش ملک این مزیت را به شما می دهد، ملک خود را به فروش برسانید.

– از پیشنهادات خود مطمئن باشید

– صبور باشید

– بیش از حد تحمل نکرده و موردی را فراتر از املاک خود قرار دهید.

در برخی موارد، ملک برای فروش بر اساس مقررات مهر و موم شده است. این مورد زمانی است که مالکیت چندین پیشنهاد را از خریداران احتمالی دریافت می کند. تصمیم نهایی که به فروش می رسد معمولا بر اساس ارزش پیشنهادات و شرایط خریداران (چه خریداران پول نقد، بدون وام) است. هیچ قاعده ای در مورد اینکه شما چه مقدار از آن را می توانید بپردازید وجود ندارد، به این معنی است که چقدر می توانید هزینه آن را بپردازید. این کار به منظور سنجیدن سطح رقابت و آماده بودن شما برای اطمینان از مالکیت جدید می  باشد.

راهنمای خرید خانه تهران
راهنمای خرید خانه تهران

راه اندازی یک نظرسنجی

هنگامی که یک پیشنهاد پذیرفته شده است، با توجه به قرارداد، شما باید در مورد انجام نظرسنجی در مورد املاک اقدام کنید. این نظرسنجی به عنوان نوعی بررسی سلامت در مورد منزل شما انجام می شود و به شما در مورد هر مشکلی یا نقص عمده ای که در ساختار خود ساختمان وجود دارد، اطلاع می دهد که این کار احتمالا برای اصلاح مشکل می باشد.

در صورت بروز هر گونه مشکلی جدی پس از آن، می توانید با فروشنده مذاکره کرده تا قیمت توافق شده برای خرید خانه تهران را کاهش دهید تا مشکلات را اصلاح کند یا فروشنده قبل از اینکه فروش انجام شود مشکل را حل کند.

اطلاعات بیشتر در مورد انواع نظرسنجی های موجود و آنچه که سنجش انجام می دهد موجود می باشد. شما همچنین می توانید راهنمایی های مفید در این باره را برای انتخاب یک نقشه بردار در سایت خرید ملک amlakee.com  دریافت کنید.

روند قانونی

روند قانونی خرید خانه تهران و فروش به معنای انتقال است. روند قانونی بسته به اینکه آیا معامله در کجا انجام می شود، متفاوت است. اطلاعات بیشتری در مورد اینکه وکیل شما چه کاری (خریداری یا فروش یا هر دو) را انجام می دهد، را در آن بیابید. شما همچنین می توانید راهنمایی های مفید راهنماهای ما را برای انتخاب یک وکیل ملک را در amlakee.com دریافت کنید.

آماده شدن برای حرکت

در نهایت، تمام کارهای حقوقی انجام شده و وقت آن است که فکر کنیم که در حال حرکت به خانه هستیم. بخش کاملی حرکتی در amlakee.com شامل تمام راهنمایی ها و مشاوره های مفید شما از جمله یک چک لیست انتقال اختصاص یافته می باشد.

برخی از اطلاعات موجود در اینجا درباره خرید خانه تهران ممکن است از زمانی که برای اولین بار منتشر شده است تغییر کرده باشد.amlakee.com  به شدت به شما توصیه می کند که مشاوره حقوقی و مالی خود را از یک فرد حرفه ای واجد شرایط داشته باشید.

ممکن است موارد بسیاری مورد توجه شما قرار گیرد و نکات بسیاری در مورد خریدن یک خانه لازم باشد تا به دقت بررسی شود. لذا، قبل از قطعی کردن خرید خانه مورد نظر خود، بهتر است با یک مشاور املاک مطمئن تماس گرفته و از آنها راهنمایی بخواهید. گروه مشاورین املاک شار، در مورد خرید خانه تهران شما را به درستی راهنمایی خواهند کرد تا از اشتباهات رایج خودداری کنید.

در نهایت تمام تلاش ما بر این است که خرید خانه تهران را به خوبی انجام دهید و از نتیجه خرید خود راضی باشید.